Сайт знаходиться на реконструкції, можливе неправильне відображення інформації. Приносимо свої вибачення.
Рішення для управління екіпажем для
комерційного судноплавства та
нафтогазової промисловості
ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО КОМАНДИ TSM

Департамент управління екіпажем компанії представлений підрозділами офшорного, суховантажного, круїзного та танкерного флоту, які підтримують як індивідуальні, так і повні схеми управління екіпажем. Національності, які беруть участь: східноєвропейці.

Ми пропонуємо нашим клієнтам:

  • Велика база даних (близько 70 000), що складається з попередньо відібраних, належним чином оцінених кваліфікованих моряків.
  • Програмне забезпечення, що дозволяє відбирати кандидатів відповідно до запитаної вакансії, надаючи доступ до цифрових копій усіх відповідних ліцензій і дипломів курсу. Система також полегшує детальне планування та організаційні процедури.
  • Ретельна перевірка документів моряка, тест на знання англійської + індивідуальна співбесіда з фахівцем з морської техніки та навігації.
  • Телеконференція з потенційними співробітниками.
  • Віза, прапорські документи та організація поїздок.
  • Професійна підтримка всіх видів.
  • Дружній колектив працює цілодобово.

PAYROLL SERVICES

TSM (Total Shipmanagement) внутрішня команда кваліфікованих бухгалтерів пропонує нашим Клієнтам комплексні послуги з розрахунку заробітної плати для морського персоналу, включаючи:

  • Розрахунок та обробка пов'язаних із заробітною платою робіт, виписка платіжних листів.
  • Подання Звітів по заробітній платі компанії-роботодавцю.
  • Обслуговування комп’ютеризованої системи розрахунку заробітної плати.

НАВЧАЛЬНІ РІШЕННЯ

Нашими партнерами є українські офшорні навчальні центри, схвалені NI та OPITO.

Проведені курси: схвалені OPITO BOSIET, FOET, HUET і H2S.

Динамічне позиціонування - базове/індукційне Розширене обслуговування суден у морському середовищі Сейсмічні/розвідувальні роботи в морському середовищі Початкове навчання асистента вертолітного майданчика (HDA).
Просунутий курс DP Офшорна підтримка/операції суден постачання Експлуатація підводних кранів Член групи реагування на надзвичайні ситуації HDA Helideck (HERTM)
Курс підвищення кваліфікації DP ASD Курси обробки суден Курс кранівника 1 етап Подальше навчання асистента вертопалуби (HDA FT)
Курси маневрування DP (скорочення часу в морі) Операції з обробки якоря Курс кранівника 2 етап Тренування під високою напругою
Системи відліку позицій - DP Systems Обробка великих суден Курс кранівника 3 етап QHSE рівень 1/рівень 2
Технічне обслуговування Kongsberg DP Буксирування Початкова підготовка офіцера з посадки вертольота (HLO). Управління ресурсами екіпажу в морському середовищі
ДП FMEA ознайомлення Курс оператора лебідки Керівник групи реагування на надзвичайні ситуації HLO Helideck (HERTL) Офшорний ознайомчий курс
Обробка суден у морському середовищі Навчання переміщенню бурової установки Підвищення кваліфікації офіцера з посадки вертольота (HLO FT) Ознайомчий курс з буріння

Досвідчена команда

Як крюінгова компанія ми виконуємо повний обсяг операцій для менеджменту екiпажу, які вимагають наші клієнти-судновласники, гарантуючи, що кожне судно, за яке ми відповідаємо, укомплектовано кваліфікованими та добре підготовленими офіцерами та рядовими.

читати далі

Кваліфікований екіпаж

Total ShipManagement Ltd надає послуги з управління екіпажем та навчання, які включають відбір та розгортання морського персоналу на борту морських суден.

читати далі

Сертифікація

Total ShipManagement має належну ліцензію відповідних державних органів та міжнародних класифікаційних товариств на надання послуг морського та морського персоналу та екіпажу відповідно до стандартів ISO 9001: 2015 та стандартів MLC.


читати далі

Ви підпишетесь на нові вакансії?