Рішення для управління екіпажем для
комерційного судноплавства та
нафтогазової промисловості
ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО КОМАНДИ TSM

TOTAL SHIPMANAGEMENT

Як крюінгова компанія ми виконуємо повний обсяг операцій для менеджменту екiпажу, які вимагають наші клієнти-судновласники, гарантуючи, що кожне судно, за яке ми відповідаємо, укомплектовано кваліфікованими та добре підготовленими офіцерами та рядовими. Ми виконуємо всі функції, пов’язані з екіпажом, включаючи перевірку та відбір членів екіпажу, через перевірку довідок і документів, тестування, довгострокове планування та організацію екіпажу, навчання, ознайомлення з технікою безпеки, зв’язок із судном з будь-яких питань. Ми також займаємося організацією подорожей і квитками, візами, та будь-якими іншими питаннями, що виникають.

Застосовуючи індивідуальний персоналізований підхід до наших моряків з моменту їхнього найму на роботу та протягом усього часу роботи, ми завоювали лояльність офіцерів, рядового складу та їхніх сімей. У свою чергу, це допомагає підтримувати високий рівень коефіцієнту утримання, що суттєво позитивно впливає на продуктивність роботи флоту Клієнта.

Співробітники, які виконують роботу, що впливає на якість послуг, які надаються Total ShipManagement Ltd, є компетентними та досвідченими. Оцінка їх компетенції базується на їхній освітній кваліфікації, проведеному додатковому навчанні, наборі необхідних вмінь і відповідному досвіді. Персонал усвідомлює актуальність і важливість своєї діяльності та те, як вони сприяють досягненню загальних цілей системи якості управління.

Така відданість, навчання, розвиток і якість мають свою ціну, але короткострокові інвестиції приносять дивіденди в довгостроковому бізнесі судноплавної галузі.

Сьогодні Total ShipManagement Ltd продовжує постійно розвивати нові навички завдяки гнучкості свого підходу та ефективності та співпраці своїх співробітників, щоб послідовно відповідати викликам завтрашнього дня для Клієнтів, які просто вимагають послуг найвищої якості.

Політика Total ShipManagement Ltd полягає в тому, щоб надавати нашим клієнтам послуги, які в усіх аспектах відповідають вимогам контрактів.

Щоб задовольнити як наших клієнтів, так і наших моряків, компанія Total ShipManagement Ltd вважає якість найвищим пріоритетом і запровадила систему управління якістю, яка відповідає політиці Групи щодо якості.

Досвідчена команда

Як крюінгова компанія ми виконуємо повний обсяг операцій для менеджменту екiпажу, які вимагають наші клієнти-судновласники, гарантуючи, що кожне судно, за яке ми відповідаємо, укомплектовано кваліфікованими та добре підготовленими офіцерами та рядовими.

читати далі

Кваліфікований екіпаж

Total ShipManagement Ltd надає послуги з менеджменту екіпажу та навчання, які включають відбір та посередництво у працевлаштуванні морського персоналу на борту морських суден.

читати далі

Сертифікація

Total ShipManagement має належну ліцензію відповідних державних органів та міжнародних класифікаційних товариств на надання посередницьких послуг для працевлаштування морського персоналу та екіпажів відповідно до стандартів ISO 9001: 2015 та стандартів MLC.


читати далі

Ви підпишетесь на нові вакансії?