Рішення для управління екіпажем і нарахування заробітної плати
для комерційного судноплавства, круїзної
та нафтогазової промисловості
ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО TSM TEAM

Total ShipManagement (TSM) надає послуги з управління екіпажем, нарахування заробітної плати та навчання, що включає відбір морського персоналу та розміщення на борту морських суден.

Критерії та методи, необхідні для ефективного функціонування, контролю та моніторингу цих процесів, встановлені та визначені у відповідних процедурах. Ефективність кожного важливого процесу контролюється/вимірюється та аналізується.

Команда морського персоналу несе відповідальність за відбір, найм і просування по службі офіцерів і рядового складу за погодженням з відповідними представниками власника. Кожен офіцер персоналу відповідає за призначені судна/клієнтів.

Офіцер з персоналу несе відповідальність за оновлення, зберігання та збереження всіх записів, документів і паперів членів екіпажу, які працюють на призначених суднах/клієнтах. Увесь найнятий персонал має відповідну кваліфікацію для посад, на які вони будуть призначені, і відповідає вимогам, зазначеним для кожного рангу.

Старші офіцери, відібрані для співбесіди, складають іспит з англійської мови або тест Marlins і мають сертифікат marlins (з необхідним прохідним балом) до проходження співбесіди з керівниками суден, залежно від обставин.

Усі моряки мають поточну медичну довідку, яка буде дійсна протягом запланованого виконання службових обов’язків. Для суден, керованих TSM, вимогою є те, що всі потенційні нові співробітники повинні пройти тестування на наркотики та алкоголь (D&A) перед прийомом на роботу. Інші сертифікати медичної придатності застосовуються відповідно до відповідних вимог держави прапора.

Там, де члени екіпажу направлені TSM, ми зберігаємо в нашій базі даних копії всіх відповідних сертифікатів STCW '95, паспортні дані, ліцензії держави прапора, медичні довідки, записи про вакцинацію, будь-які пройдені тренінги/курси, усі записи про службу на морі, довідки від попередніх роботодавців тощо

Усі наші моряки мають сертифікати, дійсні відповідно до Конвенції IMO про стандарти підготовки, сертифікатів і несення вахти («STCW») для моряків 1978 року з поправками, внесеними STCW 2010 (Манільські поправки), і відповідають MLC 2006.

Досвідчена команда

???Як керівники екіпажу, ми виконуємо весь комплекс операцій управління, необхідних нашим клієнтам-судновласникам, забезпечуючи, щоб кожне судно, за яке ми відповідаємо, укомплектоване кваліфікованими та добре навченими офіцерами та рейтингами.

читати далі

Кваліфікований екіпаж

Total ShipManagement Ltd надає послуги з управління екіпажем та навчання, які включають відбір та розгортання морського персоналу на борту морських суден.

читати далі

Сертифікація

Total ShipManagement має належну ліцензію відповідних державних органів та міжнародних класифікаційних товариств на надання послуг морського та морського персоналу та екіпажу відповідно до стандартів ISO 9001: 2015 та стандартів MLC.


читати далі

Ви підпишетесь на нові вакансії?